GS82582QT20GE-450I
Номер запчасти
GS82582QT20GE-450I
Запасы
base.lang_mini : 10
Общая стоимость
10
Рабочая температура
-40°C ~ 100°C (TJ)
Формат памяти
SRAM
Технология
SRAM - Quad Port, Synchronous
Напряжение питания
1.7V ~ 1.9V
Корпус
165-LBGA
Объем памяти
288Mbit
Организация памяти
16M x 18
Тактовая частота
450 MHz