RN5RZ45BA-TR-FE
部品番号:
RN5RZ45BA-TR-FE
説明:
IC REG LINEAR 4.5V 100MA SOT23-5
動作温度
-40°C ~ 85°C
電流 - 出力
100mA
電圧 - 入力(最大)
8V
電圧 - 出力(最小/固定)
4.5V
PSRR
55dB (1kHz)
電圧降下(最大)
0.3V @ 60mA
最新製品
Texas Instruments
IC REG LIN POS ADJ 100MA 8-PDIP
Texas Instruments
IC REG LINEAR POS ADJ 1.5A TO3-2
IC REG LIN POS ADJ 1.5A TO220-3
IC REG LINEAR 5V 3A TO3-2
IC REG LIN NEG ADJ 1.5A TO3-2
IC REG LIN NEG ADJ 1.5A TO220-3
IC REG LINEAR POS ADJ 5A TO3-2
IC REG LINEAR 12V 1.5A TO220-3